Avaleht Press Kontaktid
separator
Buderus
Meist

Meist

Soojus – see on meie element

Eestisse ilmusid Buderus tooted juba 90. aastate keskel ning on käesolevaks ajaks põhjendatult võitnud oma koha kütteseadmete turul.
Kuni 2003. aastani saabusid need lõpptarbijate kätte erinevaid teid pidi – osa müügisrmasid ostsid need otse Saksamaalt tehasest, osa Tshehhis ja Poolas olevate Buderus esindajate käest.
Alates 2003. aastast, mil Riias asutati Buderus ametlik esindus Balti riikides – SIA „Buderus Baltic”, katkestati Buderus toodete tarnimine Saksa tehasest, aga samuti ka teiste riikide esindustest. Selline lahendus oli vajalik, et korrastada Buderus toodete kvaliteetset tarnimist Balti riikides.
Olukord, mil klientide käsutusse tulevad küttekatlad juhenditega erinevate riikide keeltes, sageli tekitab erinevaid mõttevahetusi katla päritolu suhtes. Tahaks rõhutada, et Buderus pakub väga laia kütteseadmete alaste kaupade valikut – alates seinale ja põrandale paigaldatavatest kateldest eramute ja korterite jaoks, kuni tööstuslike seadmete ja päikesekollektoriteni.Ainuüksi küttekatlaid pakub Buderus 9 -19 200kW vahemikus.
Firmal on ka oma kütteradiaatorite tootmine. Buderus on üks vähestest tehastest, kellel on oma malmi valutsehh.

Ettevõttest

Jätka