Please wait... loading
  Avaleht Press Kontaktid
separator
Buderus
Tooted Soojuspumbad

Soojuspumbad

Meie soojuspumbad saavad energiat loodusest. Päike on tasuta looduslik taastuv taastuvenergiaallikas. Boschi soojuspumbad kasutavad tõhusalt ära maapinda ja põhjavette päikese poolt salvestatud soojust. Neile, kes mõtlevad tulevikule ja planeerivad oma kulutusi, on Boschi energialahendused hea valik.

Silmanähtav kasulikkus

Boschi soojuspumbaga on võimalik saada kuni 5 korda rohkem energiat, kui on vaja soojuspumba töötamiseks. See on kahtlemata kasulik sest pärast soojuspumba paigaldamist vähenevad küttekulud kuni 80%.

Moodsad tehnoloogiad pakuvad ainult tulusaid eeliseid

Boschi soojuspumbaga säästate oma kodu kütmisel ja sooja tarbevee valmistamisel märkimisväärseid summasid, seetõttu on soovitatav välja vahetada oma olemasolev elektriküttel või vedelkütusel töötav küttelahendus Boschi soojuspumba vastu. Samuti soovitame uue eluaseme rajamisel kütte ja sooja tarbevee vajaduste rahuldamiseks paigaldada Boschi soojuspump.

On väga vähe selliseid investeeringuid, mis tasuvad end ära sama kiiresti nagu soojuspump. Pärast soojuspumba paigaldamist teie eluaseme väärtus ainult kasvab.

Investeering tulevikku

Boschi soojuspump on mõistlik investeering tulevikku, sest see on turvaline, töökindel ja keskkonnasõbralik lahendus väga pikaks ajaks. Investeerides soojuspumba tehnoloogiasse hoolime ka tulevastest põlvkondadest.

Väga madalad kasutuskulud muudavad soojuspumba pikas perspektiivis teistest kütteseadmetest palju soodsamaks. Kuigi teiste seadmete paigalduskulud võivad olla väiksemad, suurendavad need oluliselt teie eluaseme igakuiseid küttekulusid. Soojuspumbad on tänapäeval kõige soodsam valik, isegi kui algsed investeeringud on veidi suuremad!

Maa-vesi soojuspumbad

Jätka

Õhk-vesi soojuspumbad

Jätka

Bosch Premium Partner

Jätka
Animatsioon

Jätka
Arvutusprogramm
Jätka