Avaleht Press Kontaktid
separator
Buderus
Tooted Soojuspumbad Eksklusiivne tehasegarantii

Bosch Premium Partner

Premium Partner on meie soojuspumpade paigaldaja ja käivitaja, kel on aastatepikkune kogemus ja väga põhjalikud teadmised Boschi soojustehnikast. Sellest tulenevalt saate oma soojuspumbale veel pikema garantiiaja, sest teame, et see on nõuetekohaselt ja kõrge kvaliteediga paigaldatud.

Parim soojuspump parimalt paigaldajalt

Kui ostate maailma parimalt tehnoloogiaspetsialistilt Bosch kvaliteetse soojuspumba, siis tahate te, et ka paigaldus, käivitus ja hilisem järelteenindus oleks tipptasemel. Planeerimine, paigaldamine ja seadme käivitamine peavad vastama meie toodete kõrgele kvaliteedile. Ainult nii saame olla kindlad, et midagi pole jäetud juhuse hooleks. Seepärast soovitame alati valida Boschi Premium Partneri.

Pädevus tagab turvalisuse

Boschi Premium-partnerid on pikaajalise kogemusega ja hoolikalt valitud sõltumatud professionaalid. Nad läbivad regulaarselt Boschi toodete ja paigalduse ning järelhoolduse meetodite alal meie koolituskeskustes põhjaliku väljaõppe. Lisaks on neil kõik vajalikud ja nõutud dokumendid töötamiseks teie kodus, näiteks külmaaine käitlemisluba. See annab teile täiendava turvalisuse ja pikema garantii soojuspumbale.

5-aastane tehasegarantii

Kui tellite oma soojuspumbasüsteemi Boschi Premium Partnerilt, saate suurepärase lisaväärtuse: eksklusiivse pikendatud garantii. Viie aasta vältel on teie uus Boschi soojuspump täielikult kaitstud Ilma täiendavate lisatasude, kindlustuste ja muude kuludeta.

Ainus asi, mida teilt soovime, on kaks ülevaatust garantiiperioodi jooksul (pärast kahe ja nelja tööaasta möödumist). Teil tuleb need ülevaatused ise tellida ja nende eest tasuda – täpselt nagu siis, kui jätate oma auto hooldusesse, et tagada selle töötamine parima kvaliteediga.

5-aastat garantiid

Jätka

Kontaktid

Jätka


Kontaktid5-aastat garantiid