Avaleht Press Kontaktid
separator
Buderus
Tooted Soojuspumbad Eksklusiivne tehasegarantii 5-aastat garantiid

5-aastat garantiid

  • Pikendatud garantii kehtib vastavalt tingimustele, mida kirjeldatakse Boschi garantiikaardil, arvestades lisanõudeid:
  • Kogu (standardne + pikendatud) garantiiaeg on 5 aastat. Garantiiperiood algab seadme käikuandmise momendist (kuupäevast), kuid mitte hiljem, kui 6 kuud pärast selle omandamist.
  • Pikendatud garantii kehtib Boschi soojuspumpadele võimsusega < 20 kW, millel on teatud lisaseadmed (Bosch boilerid ja akumulatsioonipaagid, temperatuuriregulaatorid, juhtmoodulid).
  • Toode peab olema ostetud ja paigaldatud Eestis. Pikendatud garantii katkeb juhul kui soojuspump paigaldatakse teistkordselt mõnele teisele aadressile või muudetakse soojuspumba asukohta paigaldusruumis.
  • Toote käivitaja peab olema Bosch Premium Partner.
  • Bosch Premium Partner peab soojuspumpa kontrollima 2 ja 4 aasta lõppedes arvates vastuvõtmise päevast (+/- 2 kuud). Need ülevaatused tuleb märkida garantiikaardile ning nende hoolduste korraldamise ja tasustamise eest vastutab soojuspumba omanik.
  • Boschi pikendatud garantii jääb jõusse ka siis kui Bosch Premium Partner oma tegevuse selle perioodi jooksul lõpetab. Sellisel juhul tuleb siis hoolduse või garantiiteeninduse korraldamise

Miks me tahame ülevaatusi?

Isegi kui teie soojuspump töötab ideaalselt, on selle regulaarne hooldamine hädavajalik. Professionaalne kontroll tagab, et teie soojuspump töötab ka edaspidi turvaliselt ja tõhusalt ning väldib võimalike pisitõrgete kasvamise suurteks probleemideks. Täpselt nii, nagu oleme koguaeg soovitanud soojusseadmeid lasta regulaarselt spetsialistil üle vaadata. Parim aeg selleks on hilissuvel või varasügisel, nii et talvekuudeks on teie kütteseade parimas seisundis ja valmis hoidma kodu kindlalt soojana.


Kontaktid